Personal

Olav Meling

Daglig leder

Byggmester

T: 90 700 450

E: olav@markgruppen.no

Bjarte Vågen

Arkitekt

Siv. Ing. Urban Design

T: 51 20 44 44

E: bjarte@mark-arkitekter.no

Andreas Lodden

Arkitekt

Siv. Ing. Urban Design

T: 51 20 44 44

E: andreas@mark-arkitekter.no

Eirin N. Akselrod

Teknisk tegner


T: 51 20 44 44

E: eirin@mark-arkitekter.no


Sindre Birkenes

Tømrerbas 


T: 473 58 382

E: sindre@markbolig.no  

Christer Hope

Tømrerbas


T:910 00 159

E: christer@markbolig.no

Stian Tengesdal

Tømrerbas 


T: 403 46 628

E: stian@markbolig.no

Mathias Haugen

Tømrer 


T: 918 41 644

E: mathias@markbolig.no

Andrei N. Akselrod

Hjelpearbeider tømrer


T:418 46 413

E: 

Tor Arild Havn

Hjelpearbeider tømrer


T:930 56 212

E: 

Fredrik Fuglestad

Tømrerlærling


T:984 77 857

E: 

OM OSS

MARK er et bolig og arkitektbyrå som tegner og bygger ditt drømmehjem. Vårt team jobber med kvalitet for øyet og har erfaring med å tegne alt fra tradisjonelle prosjekt til mer kreative løsninger.

Vi kan levere alt fra første skisse til bygget står ferdig. Hos oss er du trygg på at du får det du ønsker. Ta kontakt i dag for en hyggelig boligprat!


Vi holder til i Hillevåg i Stavanger, men tar jobber i hele fylket ( og av og til lengre vekke). Ingen jobber er for små, vi tar alt fra små tilbygg til større prosjekter.

Vi er en byggmesterbedrift med sentral godkjenning. Vi står ansvarlig!


UTVALGTE BILDER: